ochutnavky

OCHUTNÁVKA PSYCHOTERAPEUTICKÉHO VÝCVIKU


Termíny pro další ochutnávky budou vypsány až pro 3. běh, který se plánuje otevřít v roce 2020!

Uvažujete o výcviku? Zaujal vás právě ten náš? Vyplňte přihlášku ZDE a domluvte si setkání s našimi lektorkami. Nabízíme vám příležitost seznámit se podrobněji s výcvikovým projektem, vyjasnit vzájemná očekávání a získat odpovědi na otázky, které vás v souvislosti s výcvikem napadají. A pokud se rozhodnete k nám přidat, projdeme s vámi i nezbytné formality :) 
Ještě stále máme v nově otevíraném běhu pár volných míst. Začínáme už 13. června!


(Cílem ochutnávek je představit všem potenciálním zájemcům potřebné informace, možnost získat ucelenou představu o teoretických východiscích, struktuře a výcvikovém modelu a také zažít osobní zkušenost s prací, přístupem a postupy lektorů.

Cena za účast na ochutnávce je 400 Kč/osobu.

Pokud máte zájem ochutnávku absolvovat, vyplňte přihlášku ZDE. Do tří dnů poté, prosím, uhraďte registrační poplatek v hodnotě 400 Kč na účet 2300612497/2010, do zprávy pro příjemce uveďte "ochutnávka výcvik jméno příjmení".


Možnost zažít naše výcvikové lektory a poznat jejich styl budete mít na akci pořádané organizací Fokus Praha pod názvem VYBER SI SVŮJ VÝCVIK.)

 

Reference absolventů:

" Díky ochutnávce jsem lépe pochopila v čem spočívá postmoderní přístup a utvořila jsem si konkrétnější představu o výcviku. Oceňuji skvělý přístup lektorek, profesioalitu a zároveň přátelskou atmosféru."

" Ochutnávka psychoterapeutického výcviku Gaudia byla pro mě jednoznačným přínosem. Uvítal jsem otevřenost, poctivost a profesionalitu obou lektorek. Odnáším si dobrý pocit z vlastního průběhu."KONTAKTUJTE NÁS


codeTOP